• Co musisz wiedzieć?

  Co musisz wiedzieć?

   

 • Plan dnia w przedszkolu

  Plan dnia w przedszkolu

   

 • Ogłoszenia aktualności

  Ogłoszenia<span> aktualności </span>

   

Węże w przedszkolu

16.06.2017

W środę odwiedził nas Pan Patryk Kaczorowski - właściciel niezwykłych, egzotycznych stworzeń. Dzieci poznały trzy gatunki węży: młode pytony królewskie, boa dusiciela i największego z całego towarzystwa - pytona tygrysiego odmiany albinotycznej. Przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się, w jakich warunkach one żyją, co jedzą i jak sobie radzą bez uszu. Każdy chętny przedszkolak mógł dotknąć wybranego przez siebie węża, a nawet wziąć go na ręce! Było dużo emocji i radości. Bardzo dziękujemy Panu Patrykowi za poświęcony czas i wprowadzenie dzieci w niezwykły świat gadów. Dziękujemy również tacie Jagody, który zorganizował nam tak wyjątkowe spotkanie i pomógł w transporcie węży!

Angielskie śniadanie

13.06.2017

Ostatnio Smyczki na zajęciach z jęz. angielskiego rozmawiały o tradycyjnym English breakfast. Świetnie się bawiły podczas zabaw utrwalających nazwy produktów, a jeszcze lepiej przy samodzielnym przygotowywaniu i próbowaniu angielskiego śniadania!

Miron i Ameryka Północna

13.06.2017

Miron ostatnio przeżył przygodę, o której z wielkim zaangażowaniem i przejęciem nam opowiedział. Dzieci poznały kilka interesujących miejsc znajdujących się na drugiej półkuli, a także usłyszały różne ciekawostki o Ameryce. Mironowi dziękujemy za przygotowanie zajęć i upominki. Cieszymy się, że miał możliwość poznania innej kultury i doświadczenia takich atrakcji!

3 nocowanie Nutki 2017

12.06.2017

Fotorelacja z nocowania.

Polskie Dni Montessori Łódź 2017

05.06.2017

Mimo upływającego czasu i tak wielu konferencji, warsztatów, kursów, w których brałam udział, ciągle spotykam ludzi, od których mogę się uczyć, czerpać i inspirować. A tutaj z koleżankami z Torunia oraz wiecznie energetyczną Małgorzatą Mikszą. Polskie Dni Montessori Łódź 2017.

Dzień Dziecka

01.06.2017

To był dzień pełen atrakcji. Zaczęliśmy od pieczenia gofrów,potem w ogrodzie czekała na nas niespodzianka. Mrs Caroline pochowała w różnych miejscach małe robaczki, które musieliśmy odnaleźć. Były też kręgle, rzucanie balonami pełnymi wody, slalom z jajkiem, a na koniec pyszne warsztaty z mamą Ignasia!

Dzień Mamy

26.05.2017

Po krótkim przedstawieniu przygotowanym przez dzieci przyszła pora na tradycyjne "Sto lat" i lekcję ciszy z kwiatami.Nie obyło się bez poczęstunku.

W teatrze

25.05.2017

Dnia 18 maja Smyczki i Nutki wybrały się na spektakl pt. "Koziołek Matołek" w wykonaniu Bydgoskiego Teatru Lalek Buratino.

Bydgoski Festiwal Nauki

25.05.2017

Bydgoski Festiwal Nauki to okazja do udziału w różnych ciekawych zajęciach i warsztatach. Nutki miały okazje wziąć udział w warsztatach pt. "Anatomiczny świat przedszkolaka" i zagiąć swoją wiedzą fachowców od anatomii. Następnie byliśmy w świecie pociągów i parowozów, a na koniec wybraliśmy się na szkolenie psów policyjnych. Prócz cennych rad dotyczących dotykania psów, obejrzeliśmy psy w akcji w pogoni za złodziejem, mogliśmy zmierzyć się z siłą psich zębów, a także nauczyć się, jak reagować, gdy zaatakuje nas pies. Jesteśmy dumne z naszych przedszkolaków, które na każdych warsztatach zaskakiwały nie tylko wiedzą, ale także znajomością zasad zachowania się w miejscu publicznym. To był bardzo intensywny i ciekawy dzień!

VI Rodzinny Rajd Rowerowy

25.05.2017

VI Rodzinny Rajd Rowerowy już za nami. Dziękujemy wszystkim za pomoc podczas organizacji rajdu a uczestnikom, za udział w tej rodzinnej imprezie. Było świetnie i z niecierpliwością czekamy na kolejny.

Strona 1 z 27