Agnieszka Chudziej

• Pedagog, absolwentka Pedagogiki Ogólnej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

• Nauczyciel przedszkolny, absolwentka studiów podyplomowych na Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej z diagnozą pedagogiczną na Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy.

• Doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku od 7 miesiąca do 6 lat.

• Nauczyciel Montessori - ukończenie kursu montessori w Polskim Stowarzyszeniu Montessori i konferencje Montessori.

Moją pasją są parki linowe, fotografia oraz praca w przedszkolu. Aby stawać się coraz lepsza w kontaktach z dziećmi, systematycznie pogłębiam wiedzę z zakresu pedagogiki M. Montessori, Rodzicielstwa Bliskości oraz Porozumienia bez Przemocy (NVC). Staram się by relacje z dzieckiem opierały się na obustronnym dostrzeganiu i poszanowaniu uczuć i potrzeb. W życiu kieruję się słowami Beaty Pawlikowskiej: "Szukam powodów do radości, niezależnie od tego, co słyszę i co robią inni ludzie. Ja chcę się cieszyć. Bo cieszenie się jest sto razy bardziej przyjemne niż narzekanie."