Karolina Czajkowska - Rozczynialska

• Nauczyciel języka angielskiego, absolwentka lingwistyki stosowanej język angielski z językiem rosyjskim na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.
  • Nauczyciel przedszkolny, absolwentka studiów podyplomowych na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na KPSW.
  • Logopeda, absolwentka studiów podyplomowych z logopedii na KPSW.
  • Doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego najmłodszych dzieci.
  • Mama Adasia.

Do pracy podchodzę z wielkim zaangażowaniem, ponieważ nauczanie języków to moja ogromna pasja. Praca z dziećmi przynosi mi ogromną radość i motywuje do działania. W wolnych chwilach pogłębiam swoją wiedzę z zakresu edukacji przedszkolnej oraz bawię się ze swoim synkiem, Adasiem. Ponadto, uwielbiam podróże oraz wędrówki górskie.