Krystyna Czarnecka

• Pedagog, nauczyciel przedszkolny, absolwentka pedagogiki przedszkolnej i opiekuńczo-wychowawczej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.
  • Kilkuletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi.
  • Nauczyciel Montessori - szkolenia i konferencje Montessori.

Fascynują mnie różne techniki plastyczne, w szczególności origami  płaskie, frottage, haft matematyczny. Gdy tylko mam wolną chwilę najchętniej spędzam ją na świeżym powietrzu, jeżdżąc rowerem, spacerując po lesie, albo czytając książkę pod gołym niebem. Praca z dziećmi jest również moją ogromną pasją, dlatego w życiu kieruję się mottem „Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje – przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.” Janusz Korczak