Agnieszka Maciejewska na urlopie macierzyńskim

• Pedagog, nauczyciel przedszkolny, absolwentka Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej oraz Pedagogiki Opiekuńczej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

• Nauczyciel żłobka, opiekun, doświadczenie w opiece nad dziećmi.

• Ukończony kurs Montessori.

W pracy z dziećmi kieruję się szacunkiem oraz zaufaniem. Najważniejsze jest by zapewnić każdemu z dzieci odpowiednie warunki do indywidualnego rozwoju. Sprawić by czuło się w grupie ważne, bezpieczne oraz potrzebne. Cytat, który mi towarzyszy w życiu to: "Najważniejsze bogactwo to robienie tego, co kochasz." Interesuję się sportem i literaturą. Najchętniej czytam książki o tematyce psychologicznej oraz obyczajowej oraz uwielbiam jazdę na łyżworolkach.