Agnieszka Maciejewska na urlopie macierzyńskim

• Pedagog, nauczyciel przedszkolny, absolwentka Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej oraz Pedagogiki Opiekuńczej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

• Nauczyciel żłobka, opiekun, doświadczenie w opiece nad dziećmi.

• Ukończony kurs Montessori.

W pracy z dziećmi kieruję się szacunkiem oraz zaufaniem. Najważniejsze jest by zapewnić każdemu z dzieci odpowiednie warunki do indywidualnego rozwoju. Sprawić by czuło się w grupie ważne, bezpieczne oraz potrzebne. Cytat, który mi towarzyszy w życiu to: "Najważniejsze bogactwo to robienie tego, co kochasz." Interesuję się sportem i literaturą. Najchętniej czytam książki o tematyce psychologicznej oraz obyczajowej oraz uwielbiam jazdę na łyżworolkach.

Dyrektor ds. pedagogicznych

  • Marianna Mordka

    Moja pasja do pracy z dziećmi zrodziła się na początku studiów, kiedy zaczęłam pracę w Centrum Helen Doron, gdzie uczyłam języka angielskiego. Po uzyskaniu tytułu licencjata na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wyjechałam do Sydney. Studia opieki nad dzieckiem na MEGT Institute w Sydney oraz praca w tamtejszych przedszkolach i żłobku, zainspirowała mnie do zgłębienia tematów pedagogiki alternatywnej. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam przedszkole Montessori na żywo, nie miałam złudzeń, że to jest miejsce dla mnie...

    Marianna Mordka