Katarzyna Długozima na urlopie macierzyńskim

· Absolwentka studiów na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i pedagogika przedszkolna oraz animacja społeczno-kulturowa na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

· Doświadczenie w opiece nad dziećmi.

· Nauczyciel Montessori - szkolenia i konferencje Montessori.

Praca z dziećmi oraz wspieranie ich w codziennym poznawaniu świata mają dla mnie ogromną wartość. Staram się szanować potrzeby i uczucia dziecka oraz wychodzić im naprzeciw. Dodatkowo, aby lepiej rozumieć moich podopiecznych, nieustannie pogłębiam swoją wiedzę na temat wychowania oraz rozwoju dziecka. W wolnym czasie chętnie sięgam po dobrą książkę, film a także zajmuję się różnorodnymi pracami manualnymi (m.in. rzeźbienie z masy solnej, wyszywanie). Dużą radość daje mi również eksperymentowanie w kuchni, głównie z wypiekami. Bardzo cenię sobie także chwile spędzane z rodziną oraz przyjaciółmi.