Katarzyna Długozima na urlopie macierzyńskim

· Absolwentka studiów na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i pedagogika przedszkolna oraz animacja społeczno-kulturowa na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

· Doświadczenie w opiece nad dziećmi.

· Nauczyciel Montessori - szkolenia i konferencje Montessori.

 

Praca z dziećmi oraz wspieranie ich w codziennym poznawaniu świata mają dla mnie ogromną wartość. Staram się szanować potrzeby i uczucia dziecka oraz wychodzić im naprzeciw. Dodatkowo, aby lepiej rozumieć moich podopiecznych, nieustannie pogłębiam swoją wiedzę na temat wychowania oraz rozwoju dziecka. W wolnym czasie chętnie sięgam po dobrą książkę, film a także zajmuję się różnorodnymi pracami manualnymi (m.in. rzeźbienie z masy solnej, wyszywanie). Dużą radość daje mi również eksperymentowanie w kuchni, głównie z wypiekami. Bardzo cenię sobie także chwile spędzane z rodziną oraz przyjaciółmi.

Dyrektor ds. pedagogicznych

  • Marianna Mordka

    Moja pasja do pracy z dziećmi zrodziła się na początku studiów, kiedy zaczęłam pracę w Centrum Helen Doron, gdzie uczyłam języka angielskiego. Po uzyskaniu tytułu licencjata na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wyjechałam do Sydney. Studia opieki nad dzieckiem na MEGT Institute w Sydney oraz praca w tamtejszych przedszkolach i żłobku, zainspirowała mnie do zgłębienia tematów pedagogiki alternatywnej. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam przedszkole Montessori na żywo, nie miałam złudzeń, że to jest miejsce dla mnie...

    Marianna Mordka