Węże w przedszkolu

Friday, 16 June 2017 07:25

W środę odwiedził nas Pan Patryk Kaczorowski - właściciel niezwykłych, egzotycznych stworzeń. Dzieci poznały trzy gatunki węży: młode pytony królewskie, boa dusiciela i największego z całego towarzystwa - pytona tygrysiego odmiany albinotycznej. Przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się, w jakich warunkach one żyją, co jedzą i jak sobie radzą bez uszu. Każdy chętny przedszkolak mógł dotknąć wybranego przez siebie węża, a nawet wziąć go na ręce! Było dużo emocji i radości. Bardzo dziękujemy Panu Patrykowi za poświęcony czas i wprowadzenie dzieci w niezwykły świat gadów. Dziękujemy również tacie Jagody, który zorganizował nam tak wyjątkowe spotkanie i pomógł w transporcie węży!

Angielskie śniadanie

Tuesday, 13 June 2017 00:00

Ostatnio Smyczki na zajęciach z jęz. angielskiego rozmawiały o tradycyjnym English breakfast. Świetnie się bawiły podczas zabaw utrwalających nazwy produktów, a jeszcze lepiej przy samodzielnym przygotowywaniu i próbowaniu angielskiego śniadania!

Miron i Ameryka Północna

Tuesday, 13 June 2017 00:00

Miron ostatnio przeżył przygodę, o której z wielkim zaangażowaniem i przejęciem nam opowiedział. Dzieci poznały kilka interesujących miejsc znajdujących się na drugiej półkuli, a także usłyszały różne ciekawostki o Ameryce. Mironowi dziękujemy za przygotowanie zajęć i upominki. Cieszymy się, że miał możliwość poznania innej kultury i doświadczenia takich atrakcji!

3 nocowanie Nutki 2017

Monday, 12 June 2017 00:00

Fotorelacja z nocowania.

Polskie Dni Montessori Łódź 2017

Monday, 05 June 2017 00:00

Mimo upływającego czasu i tak wielu konferencji, warsztatów, kursów, w których brałam udział, ciągle spotykam ludzi, od których mogę się uczyć, czerpać i inspirować. A tutaj z koleżankami z Torunia oraz wiecznie energetyczną Małgorzatą Mikszą. Polskie Dni Montessori Łódź 2017.

Dzień Dziecka

Thursday, 01 June 2017 00:00

To był dzień pełen atrakcji. Zaczęliśmy od pieczenia gofrów,potem w ogrodzie czekała na nas niespodzianka. Mrs Caroline pochowała w różnych miejscach małe robaczki, które musieliśmy odnaleźć. Były też kręgle, rzucanie balonami pełnymi wody, slalom z jajkiem, a na koniec pyszne warsztaty z mamą Ignasia!

Dzień Mamy

Friday, 26 May 2017 00:00

Po krótkim przedstawieniu przygotowanym przez dzieci przyszła pora na tradycyjne "Sto lat" i lekcję ciszy z kwiatami.Nie obyło się bez poczęstunku.

W teatrze

Thursday, 25 May 2017 00:00

Dnia 18 maja Smyczki i Nutki wybrały się na spektakl pt. "Koziołek Matołek" w wykonaniu Bydgoskiego Teatru Lalek Buratino.

Page 1 of 44